Skip to product information
1 of 1

🌟 Dekor i Personalizuar i Drurit AC Milan "KAMPION" 🌟

🌟 Dekor i Personalizuar i Drurit AC Milan "KAMPION" 🌟

Regular price €25,00 EUR
Regular price €31,00 EUR Sale price €25,00 EUR
Sale Sold out
Taxes included.

Zbukuro ambientin tënd me një prekje pasioni për futbollin! Ky dekor i veçantë i drurit, i punuar me dashuri dhe kujdes të madh me dorë, është pjesa perfekte që do të shtojë ngjyrë dhe shpirt tifoz në çdo cep të shtëpisë tende. I lyer me bojë cilësore që të qëndrojë ndër vite, ky artikull është një dhuratë ideale për tifozët e zjarrtë të AC Milan ose një shtojcë elegante në koleksionin tënd personal të memorabilieve sportive.

Personalizo dhe zgjidh ngjyrat e deshiruara

View full details