1 1

Moon Creations

Kafaz Dekorativ me Lule të Balsamosura – Personalizim Sipas Dëshirës

Kafaz Dekorativ me Lule të Balsamosura – Personalizim Sipas Dëshirës

Lek 3,500.00
Lek 3,500.00


Përshkruani çdo cep të shtëpisë tuaj ose ngrohni zemrat në çdo event festiv me këtë kafaz dekorativ elegant dhe të personalizueshëm. 🎀

Përshkrimi: Ky artikull unik vjen si një kafaz metalik i bardhë, i rrethuar nga lule të balsamosura të zgjedhura me kujdes për të zgjatur bukurinë e tyre përrallore për vite me radhë. Balsamimi i luleve jo vetëm që ruajnë freskinë dhe ngjyrën, por edhe ofrojnë një prekje të qëndrueshme dhe të paprekshme nga koha. 🌼

Specifikat:

  • Materiali: Metal i qëndrueshëm me lule të balsamosura
  • Ngjyra: Bardhë klasik me një gamë ngjyrash të buta të luleve që sjellin një prekje elegante në çdo ambient
  • Personalizimi: Ofroni detajet tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë të krijoni dizajnin që ju përshtatet më së miri
  • Përdorimi i Rekomanduar: I përsosur për dekorime në dasma, evente të rëndësishme, ose si një shtesë estetike në çdo dhomë të shtëpisë suaj


Disponueshmëria: Artikull i limituar – porosisni tani për të siguruar kafazin tuaj personalizueshëm!