Skip to product information
1 of 1

Kornizë Foto Personalizuar me Dedikim

Kornizë Foto Personalizuar me Dedikim

Regular price €16,00 EUR
Regular price €20,00 EUR Sale price €16,00 EUR
Sale Sold out
Taxes included.

Gjeni mënyrën perfekte për të thënë "Të dua" ose "Je i veçantë" me këtë kornizë foto druri, e personalizuar me zemër dhe dedikim. 🖼️❤️

Kjo kornizë artistike nga druri sjell një pjesë të natyrës në shtëpinë tuaj. Me një dizajn të thjeshtë dhe elegancë natyrale, ajo përshtatet bukur në çdo ambient dhe bënë një dhuratë të mrekullueshme për çdo rast. Personalizoni kornizën me emrin ose mesazhin tuaj të zgjedhur dhe shtoni një foto të dashur për një prekje personale që do të vlerësohet për vite me radhë.

Detajet:

 • Materiali: Druri i cilësisë së lartë
 • Personalizim: Emri ose mesazhi i shkruar me dorë
 • Stili: Rustik, modern, i personalizuar
 • Përdorimi: Tavolinë ose varje në mur
 • Përfshihet një letër dedikimi për një prekje personale ekstra

Si të Porosisni:

 1. Dërgoni fotot tuaja dhe tekstin për personalizim.
 2. Specifikoni stilin e dëshiruar të shkrimit.
 3. Shtoni në shportë dhe vazhdoni me blerjen.

Dhurata Ideale Për:

 • Ditëlindje
 • Përvjetorë
 • Ditën e Nënave/Baballarëve
 • Si një falenderim i veçantë

Merrni këtë kornizë të veçantë sot dhe bëni të ndihen të dashuruarit tuaj akoma më të veçantë! 🎁✨

View full details