Skip to product information
1 of 1

Kuti Elegante Dhuratë Personalizuar prej Druri me 50 Letra Dedikimi

Kuti Elegante Dhuratë Personalizuar prej Druri me 50 Letra Dedikimi

Regular price €25,00 EUR
Regular price €30,00 EUR Sale price €25,00 EUR
Sale Sold out
Taxes included.

🌟 Përjetoni magjinë e fjalëve dhe ndjenjave të shprehura me këtë kuti dhuratë personalizuar, e cila vjen me një koleksion prej 50 letrash të dedikuara. E punuar me duar artistike, kjo kuti prej druri me përmasa 14x9 cm është perfekte për të mbajtur mesazhet tuaja të çmuara dhe për t'u bërë një thesar i vlerave personale.

🎀 Çdo letër është e lidhur me një shirit të kuq vibrues dhe një degëz lavande, që jo vetëm i shton bukuri, por edhe një aromë të lehtë dhe të këndshme. Me një dizajn klasik dhe një prekje rustike, kjo kuti është e ideale për të krijuar një lidhje të veçantë ndërmjet jush dhe atij që e merr.

🖋️ Përdorni këtë mundësi për të shprehur dashurinë, mirënjohjen ose thjesht për të ndarë kujtime me dikë të veçantë. Kuti vjen e mbushur me 50 letra të palosura, të gatshme për të mbartur fjalët tuaja të ngrohta dhe të menduara.

🏠 Një shtojcë e mrekullueshme dhe e përdorshme në çdo shtëpi, ajo shërben jo vetëm si një kuti dhuratë, por edhe si një objekt dekorativ që shton stil dhe karakter. E bërë për të zgjatur, ajo mund të përdoret për të ruajtur kujtime për vite me radhë.

📝 Çdo letër është e gatshme për të mbajtur një mesazh të personalizuar - ju mund të zgjidhni të shkruani vetë ose të na lini ne të shkruajmë për ju, me shërbimin tonë të personalizuar të shkrimit.

📦 Kuti vjen e paketuar me kujdes dhe gatshme për të bërë përshtypje që në momentin e parë të dorëzimit.

View full details